O mnie

Nazywam się Marcin Dąbrowski i specjalizuję się w kreowaniu doświadczenia gości.

Miejsca, którym pomagam zmieniają swoje SPA w sprawnie naoliwioną maszynę do której goście wracają częściej i (przy okazji) zostawiają więcej pieniędzy. Tutaj www.spatobiznes.pl możesz zobaczyć komu pomagam i jak Ci mogę pomóc.
Czasem przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie na sali szkoleniowej (w formie zamkniętych lub otwartych szkoleń). Uczę menadżerów, właścicieli i zespoły z branży BEAUTY & SPA co zrobić żeby klient się uzależnił od ich obiektu i obsługi. Ponieważ jestem praktykiem – uczę przez doświadczenie – zero lania wody i same praktyczne, sprawdzone i konkretne rozwiązania!


Regularnie dla moich klientów prowadzę webinary jako dawka cyklicznej, solidnej, branżowej wiedzy. Czasami również w wersji dostępnej dla osób, które chcą sprawdzić moją wiedzę zanim podejmą decyzję o nawiązaniu współpracy. Jeżeli chcesz dołączyć do takiego spotkania po prostu do mnie napisz. Z przyjemnością zaproszę Cię na mój najbliższy webinar.
Najczęściej jednak pracuję z wymagającymi klientami – oni najczęściej wybierają indywidualne konsultacje. Dzięki temu mają do dyspozycji całą moją wiedzę w 100% ukierunkowaną na ich potrzeby i obecną sytuację. Absolutnie najefektywniejszy, zindywidualizowany model współpracy.


Na koniec zapamiętaj proszę 3 rzeczy:

  • +60% O tyle średnio wzrastają wyniki finansowe miejsc z którymi pracuję. Nie wiem czy zwiększenie Twoich obecnych obrotów o 60% to coś co Ciebie interesuje, jednak działam skutecznie i z pewnością mogę Ci w tym pomóc.
  • +12 lat doświadczenia w branży beauty & SPA. Pracowałem na różnych stanowiskach, od terapeuty przez generalnego menadżera do właściciela SPA. Jestem praktykiem.
  • 1 SYSTEM . Przez lata pracy w branży, dzięki dziesiątkom odbytych szkoleń i setkom przepracowanych książek opracowałem 1 sprawdzony i skuteczny system dzięki któremu klienci będą wracali do Ciebie częściej i przy okazji zostawiali więcej pieniędzy.

To najlepsza rekomendacja wartości, których dostarczam, ale o tym przekonasz się kiedy się spotkamy. Zrób pierwszy krok – to nic nie kosztuje. Umów się ze mną na krótką rozmowę telefoniczną lub spotkanie, >KLIKNIJ<

Pomogę Ci sprawić, żeby klient wracał do Ciebie częściej!

Copyright © 2019 HSF GROUP | SPAtoBIZNES.